• אודות תיל

  תיל אינטרנשיונל – פתרונות אבחון פסיכולוגיים

  תיל אינטרנשיונל הוקמה בשנת 1992, במטרה לפתח מערכות מומחה ממוחשבות בתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית. מאז הקמתה תיל מתמקדת במימוש חזונה, ומתמחה בפיתוח מערכות מומחה מתקדמות וייחודיות לאבחון פסיכומטרי ופסיכולוגי. עם השנים תיל סללה את דרכה לצמרת החברות העוסקות בתחום, ועל-כך מעידים מוצריה הרבים והמגוונים אשר זוכים להכרה מקצועית רבה בקרב לקוחותיה.

  מערכות המומחה של תיל מותאמות לקשת המגזרים בישראל וכן לתרבויות שונות בעולם, ומשמשות למיון מועמדים לעבודה, למיון מועמדים ללימודים וכן לייעוץ תעסוקתי. קהל המשתמשים במערכות כולל חברות וארגונים במגזר העיסקי, הציבורי והממשלתי, ומוסדות לימוד והכשרה רבים.

  צוות הפיתוח של החברה אמון על תכנון המערכות ועל התאמתן ללקוחות החברה, על פיתוח כלי האבחון הייחודיים הכלולים בהן, וכן על תיקופם ושיפורם המתמיד, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט הטכנולוגי.

  צוות הפיתוח כולל פסיכומטריקאים, מומחי תוכן, מתכנתים, מומחי IT ומעצבים. רב גוניותו של הצוות, מומחיות של כל אחד מחבריו, מאפשרים לתיל להצמיח מערכות חדשניות ומקצועיות ברמה בלתי מתפשרת.

  צוות הפסיכולוגים של החברה אמון על הטמעת המערכות בקרב הלקוחות, כולל התאמתן לדרישות ולצרכים שלהם, מתן הדרכה לגבי השימוש במערכות ובתוצרים שלהן, וכן מתן ייעוץ שוטף ללקוחות לגבי התלבטויות מקצועיות שהם נתקלים בהן בעבודתם היום-יומית בנושא תהליכי האבחון.

  צוות הפסיכולוגים כולל פסיכולוגים תעסוקתיים, בוגרי תואר שני, בעלי מומחיות וניסיון ממושך באבחון ובייעוץ. מקצועיותו של הצוות מאפשרת לתיל להעמיד לרשות לקוחותיה הדרכה וייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.